wprowadziliśmy do oferty artykuły piśmiennicze firmy PARKER wraz z dowolnym grawerowaniem.

Pióra i długopisy z linii Parker IM to połączenie klasyki z nowoczesnością. Prosta linia artykułów oraz solidność wykonania podkreślają klasę artykułów Parker. Uchwyt ze stali nierdzewnej oraz klips w formie strzały to starannie zaprojektowane pióra podkreślające zarówno komfort jak i praktyczność.

Długopisy Parker Urban  zaprojektowano, by robiły wrażenie. Efekt osiągnięty został dzięki połączeniu ergonomii i sztuki.  Długopisy Parker Urban Classic pokryte są wartwą wyjątkowego lakieru na mosieżnej bazie. Specjalnie zaprojektowane wzory korpusów powodują że pióra i długopisy parker Urban są bardzo przyjemne w dotyku.

Wszystkie ceny zawierają etui upominkowe oraz dowolny grawer z jednej strony.

SERIA DŁOGOPISÓW "IM"

 

 

 

(symbol IM GT S0856440) 117,00 zł

 

Długopis Parker z linii GT IM to wyjątkowa kompozycja prostej acz wymownej elegancji z użytkową funkcjonalnością. Solidny, doskonale leżący w dłoni mosiężny korpus został pokryty laką w tajemniczym odcieniu głębokiej czerni. Wykończenia złocone. Wyposażony w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. Parker GT IM to idealna propozycja na trafny prezent z wyjątkowej okazji - jego dystyngowaną prezencję jak i pozostałe walory doceni nawet najbardziej wymagający koneser i entuzjasta artykułów piśmienniczych.

 

 

 

(symbol IM CT S0856430) 117,00 zł

 

Długopis Parker z linii CT IM to wyjątkowa kompozycja prostej acz wymownej elegancji z użytkową funkcjonalnością. Solidny, doskonale leżący w dłoni mosiężny korpus został pokryty laką w tajemniczym odcieniu głębokiej czerni. Wykończenia chromowane. Wyposażony w przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. Parker CT IM to idealna propozycja na trafny prezent z wyjątkowej okazji - jego dystyngowaną prezencję jak i pozostałe walory doceni nawet najbardziej wymagający koneser i entuzjasta artykułów piśmienniczych.

 

 

 

(symbol IM CT 1931668) 117,00 zł

 

Długopis Parker IM Core Blue CT to idealne połączenie funkcjonalności z elegancją. Wykończenia długopisu są chromowane, korpus natomiast pokryty matowym, niebieskim lakierem. Długopis posiada przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu. Gustowny i elegancki długopis Parker IM Core Blue CT będzie trafnym upominkiem, dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję oraz funkcjonalność.

SERIA DŁOGOPISÓW "URBAN CLASSIC"

 

 

(złoty URBAN CLASSIC MUTED BLACK GT S0767040) 138,00 zł  - chwilowo brak w ofercie

 

 

 

(srebrny URBAN CLASSIC MUTED BLACK CT S0767030) 138,00 zł

 

 

 

(cały stalowy URBAN CLASSIC STALOWY S0767120) 145,00 zł

 

Gustowny długopis łączy prostotę czarnego, matowego lakieru lub stali szlifowanej z wyrafinowanym kształtem oraz pięknymi złotymi lub srebrnymi wykończeniami klipsu i części przedniej. Model pokryty wielokrotnie nakładanymi warstwami czarnego lakieru o matowej fakturze. Wykończenia platerowane 23-karatowym złotem. Wyposażony w obrotowy mechanizm wysuwania wkładu. Nowoczesny kształt długopisu Urban to produkt dla osoby młodej, energicznej i zdecydowanej. Część przednia długopisu wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej platerowanej delikatną warstewka złota, dobrze trzyma się dłoni. Do długopisu pasują wkłady typu quink oraz żelowe. Długopis idelany na wszelkiego rodzaju prezenty, nawet dla wymagających gości.

SERIA PIÓR WIECZNYCH "IM"

Pióro wieczne z tej linii to połączenie prostej elegancji i użytkowej funkcjonalności. Mosiężny korpus z metalu pokryty laką w odcieniu głębokiej czerni. Wykończenia platerowane 23-karatowym złotem (klips, pierścienie oraz część przednia. Klips zdobiony znakiem strzały, charakterystycznym dla produktów Parkera. Pióro wieczne wyposażone w stalówkę z wysokiej jakości nierdzewnej stali. Idealne pióro wieczne na prezent. Trafny upominek na wszelkiego rodzaju uroczystości i jubileusze.

 

 

(symbol IM GT S0856190)

155,00 - tylko na zamówienie - termin: 3-5 dni roboczych

 

 

(symbol S0856210)

179,00 zł - tylko na zamówienie - termin: 3-5 dni roboczych

 

 

 (symbol S0856240)

179,00 zł - tylko na zamówienie - termin: 3-5 dni roboczych

 

 

 

(symbol IM CT S0856180)

150,00 zł - tylko na zamówienie, termin: 3-5 dni roboczych

 

 

 

UWAGA: Wkład do pióra umieszczony jest pod spodem dna pudełka.

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony