UWAGA! WYSYŁKA POD WSKAZANY ADRES – GRATIS

Arizona 360 GT. Druk w pełnym kolorze CMYK + kolor BIAŁY! Druk odbywa się w nowej technologii wykorzystującej atrament utrwalany światłem UV oraz zmienną wielkość kropli atramentu, co pozwala uzyskać ostre obrazy o łagodnych przejściach i ćwierćtonach. W efekcie otrzymujemy obrazy o jakości bliskiej fotograficznej. Druk tą technologią zapewnia znacznie mniejszą ziarnistość wydruków, wysoką ostrość obrazu, łagodne przejścia i ćwierćtony oraz zapewnia pełne nasycenie kolorów.

NOWOŚĆ !

Wydruk na Arizonie został podzielony na 5 części:

  • CMYK: Jednokrotny druk CMYK bez użycia białego koloru. Przeznaczenie: druk na wszystkich podłożach w kolorze białym lub druk na podłożach przezroczystych (bezbarwnych) jeśli istnieje potrzeba uzyskania efektu „witrażu”.
  • CMYK + BIAŁY: Druk CMYK na uprzednio nadrukowanym białym tle. Druk ten zalecany jest przy nadrukach CMYK na wszystkich kolorowych podłożach różnych od białych, w celu zapewnienia żywych i rzeczywistych kolorów.
  • Do podświetleń (CMYK + BIAŁY + CMYK): Dwukrotny druk (CMYK + CMYK) na podłożach rozpraszających światło lub CMYK + BIAŁY + CMYK na podłożach bezbarwnych (przezroczystych) wymagających nadrukowania warstwy rozpraszającej światło, w celu zachowania żywych i rzeczywistych kolorów zarówno przy obserwacji dziennej jak i nocnej (przy podświetleniu).
  • Tylko Biały: Jednokrotny nadruk kolorem białym, przeznaczony wyłącznie do podłoży kolorowych różnych od białego. Stosowany tam gdzie wystarczająca jest grafika wyłącznie w kolorze białym. Jest tańszy od opcji Biały + CMYK.
  • Tylko Czarny: Jednokrotny nadruk kolorem czarnym, przeznaczony do podłoży białych i kolorowych. Stosowany tam gdzie wystarczająca jest grafika wyłącznie w kolorze czarnym. Jest tańszy od opcji Biały + CMYK.

SPECYFIKACJA MATERIAŁÓW DO DRUKU NA ARIZONA 360 GT

PCV spienione Light białe i kolorowe
Płyty ze spienionego polichlorku winylu Anwipor Light charakteryzują się regularną strukturą wewnętrzną o zamkniętych komórkach z gładką, twardą powierzchnią pozbawioną porów. Głowne zalety to:
• niska cena
• niska gęstość
• bardzo niewielka chłonność wody
• odporność na korozję i chemikalia
• trudno zapalny
• łatwa obróbka mechaniczna i termiczna
• możliwość druku dwustronnego
Wady
• miękka powierzchnia
• fabrycznie chroniona folią jest tylko jedna powierzchnia, powoduje to że na powierzchni mogą występować drobne wgniecenia i rysy (na chronionej mniej, na niechronionej więcej) powstające w trakcie transportu i magazynowania. Po zadrukowaniu wady te są niewidoczne z odległości kilku metrów.
Do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.
Maksymalny format zadruku: 1220 x 2480 mm.
Wymiary płyty handlowej : Biała – 1220mm x 2440mm; Kolorowa – 1560mm x 3050mm

Płyta piankowa Kapa
Lekkie płyty KAPA to kompozyt o rdzeniu z pianki poliuretanowej tworzącej strukturę plastra miodu i okładzin z twardego kartonu.
• Użyteczne obustronnie
• Łatwość obróbki
• Wysoki poziom sztywności
• Dobra stabilność wymiarowa
• Doskonała gładkość
Do zastosowań wewnętrznych.
Maksymalny format zadruku: płyta 1000mm x 1380mm
Wymiary płyty handlowej : 1000mm x 1400mm

Plexi Bezbarwne, białe i kolorowe
Płyty z PMMA (polimetakrylan metylu) to jeden z najtwardszych termoplastów, odporny na UV,i warunki atmosferyczne. Doskonała przepuszczalność światła ok 92% dla PMMA bezbarwnego i bardzo dobre rozpraszanie światła w przypadku PMMA białego. Podstawowe zastosowanie to : tablice podświetlane, panele reklamowe, oprawy oświetleniowe, dekoracje, drzwi, oszklenia, itp. reklamy podświetlane.

Grafika może być drukowana w następujący sposób:
• Bezbarwne – 1x CMYK – daje efekt witrażu.
• Bezbarwne – 1x CMYK + BIAŁY -w miejscach z zadeklarowanym białym kolorem efekt zwykłego druku na białej powierzchni pozostałe elementy bezbarwne.
• Bezbarwne do Podświetleń – CMYK + BIAŁY + CMYK – Pomiędzy dwoma warstwami CMYK umieszczany BIAŁĄ warstwę rozpraszającą światło. Dzięki temu w dzień wydruk bez podświetlenia wygląda jak zwykły szyld, a po podświetleniu zapewnia intensywne, soczyste, przyciągające uwagę kolory.
• Białe – 1xCMYK – efekt zwykłego druku na białej powierzchni
• Białe do Podświetleń – 2 x CMYK – Wydruk jest ciemniejszy bez podświetlenia, a po podświetleniu zapewnia intensywne, soczyste, przyciągające uwagę kolory. Zastosowanie do kasetonów o stałym podświetleniu np. w sklepach i pubach.
• Kolorowe – CMYK + BIAŁY – w miejscach z zadeklarowanym białym kolorem efekt zwykłego druku na białej powierzchni pozostałe miejsca mają kolor pleksi, BIAŁY lub CZARNY – ta opcja jest wskazana przy druku np. jednokolorowych tabliczek.

Do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.
Maksymalny format zadruku: 1250mm x 2480mm
Wymiary płyty handlowej : 2030mm x 3050mm

TUBOND 3mm – (płyta warstwowa aluminium – polietylen – aluminium) biała lub kolorowa
Lekkie, sztywne, trwałe i estetyczne płyty kompozytowe do wszechstronnego zastosowania, składające się z lakierowanych warstw aluminiowych o grubości 0,2 mm połączonych rdzeniem polietylenowym o niskiej gęstości (LD-PE).Jest materiałem idealnie sprawdzającym się we wszelkich konstrukcjach reklamowych wymagających lekkości, płaskiej powierzchni i sztywności.Ciężar 3,5Kg/m2 to prawie dwukrotnie mniej niż PVC spienione 10mm
Oferujemy Tu-Bondy w kolorach (awers/rewers):- biały /szary, czarny/srebrny, żółty/srebrny, czerwony/srebrny, zielony/srebrny, niebieski/srebrny, srebrny drapany/popielaty , złoty drapany/ popielaty. W przypadku wyboru druku na stronie z kolorem srebrnym na rewersie jest kolor czarny.

Maksymalny format zadruku: 1250mm x 2480mm
Wymiary płyty handlowej : 1500mm x 4050mm

Tusand 10mm – (PCV-XPS-PCV)
Lekkie, sztywne płyty warstwowe składające się z dwóch okładzin z PCV 1 mm chronionych folią, połączonych rdzeniem z ekstrudowanego polistyrenu (XPS). Waga tylko 2,4 Kg/m2 i duża sztywność umożliwia łatwy montaż elementów o znacznych gabarytach.Możliwe jest cięcie nożem i obróbka frezowaniem.Na duża skalę zastosowana pierwszy raz w sierpniu 2012r w reklamie sieci marketów z dwoma kucharzami w roli głównej. Idealna na stendy, szyldy i podwieszane reklamy w miejscach gdzie niska waga ma duże znaczenie.
Maksymalny format zadruku: 1250mm x 2480mm
Wymiary płyty handlowej : 2050mm x 3050mm

Aby poznać dokładną cenę, wypełnij i wyślij poniższy formularz:

SZYLDY - TABLICE