UWAGA! WYSYŁKA POD WSKAZANY ADRES – GRATIS

Opis produktu

Bloczek samokopiujący czarno/biały – niezastąpiony we wszelkich dokumentach lub formularzach wypełnianych ręcznie z jedną kopią. Jest to sklejony na grzbiecie półprzeźroczystym klejem stos na przemian ułożonych kartek zadrukowanych na papierze samokopiującym CB i CF o gramaturze 80 g/m2. przy czym: CB (Coated Back) – „przekazujący” Powleczony od spodniej strony mikrokapsułkami zawierającymi barwnik w postaci niewywołanej. Jest używany jako wierzchni arkusz stanowiący oryginał CF (Coated Front) – „przyjmujący” Powleczony z wierzchu warstwą aktywnego kaolinu (przyjmującą barwnik). Używany jako arkusz stanowiący kopię. Kartki zadrukowane na maszynie Xerox Nuvera 288 Digital jednostronnie w kolorze czarnym.

Uwaga:

W formularzu kalkulacyjnym wpisując liczbę kompletów w Bloczku np. 50 otrzymamy 50 kartek oryginału + 50 kartek kopii ułożonych naprzemian, łącznie 100 kartek.

Rozmiary:

Dostępne formaty: A4, A5, A6 lub dowolny mniejszy od A3. Minimalna i maksymalna długość krawędzi klejenia to odpowiednio 105mm i 301mm. Liczba kartek w bloczku może być nie mniejsza niż 20 oraz nie większa niż 400

Uwagi

W odróżnieniu od technologii offsetowej (jak w tradycyjnych drukarniach) w urządzeniu laserowym występuje wysoka temperatura druku, papier nieco kurczy się. Na długości formatu A3 papier może skrócić się o 2mm. Bloczki domyślnie klejone są wzdłuż krótszej krawędzi.