NOWOŚĆ !

Arizona250GTNowy ploter do druku wielkoformatowego bezpośrednio na podkładzie. ARIZONA 360 GT. Druk w pełnym kolorze CMYK + kolor BIAŁY! Druk odbywa się w nowej technologii wykorzystującej atrament utrwalany światłem UV oraz zmienną wielkość kropli atramentu. Kropla wielkości 6 pikolitrów pozwala uzyskać ostre obrazy o łagodnych przejściach i ćwierćtonach. W efekcje otrzymujemy obrazy o jakości bliskiej fotograficznej i ostrości porównywalnej do osiąganej dotychczas przy rozdzielczości 1440dpi. ARIZONA 360 GT zapewnia znacznie mniejszą ziarnistość wydruków, wysoką ostrość obrazu, łagodne przejścia i ćwierćtony. Zdolność nanoszenia kropli o wielkości od 6 do 42 pikolitrów zapewnia pełne nasycenie kolorów. Możliwe jest np. wydrukowanie kolorowej mapy z czytelnym tekstem o wielkości 6 punktów na sztywnej płycie.

Wydruk na Arizonie został podzielony na 5 części:

  • Arizona 360 GT – CMYK: Jednokrotny druk CMYK bez użycia białego koloru. Przeznaczenie: druk na wszystkich podłożach w kolorze białym lub druk na podłożach przezroczystych (bezbarwnych) jeśli istnieje potrzeba uzyskania efektu „witrażu”.
  • Arizona 360 GT – CMYK + BIAŁY: Druk CMYK na uprzednio nadrukowanym białym tle. Druk ten zalecany jest przy nadrukach CMYK na wszystkich kolorowych podłożach różnych od białych, w celu zapewnienia żywych i rzeczywistych kolorów.
  • Arizona 360 GT – do podświetleń (CMYK + BIAŁY + CMYK): Dwukrotny druk (CMYK + CMYK) na podłożach rozpraszających światło lub CMYK + BIAŁY + CMYK na podłożach bezbarwnych (przezroczystych) wymagających nadrukowania warstwy rozpraszającej światło, w celu zachowania żywych i rzeczywistych kolorów zarówno przy obserwacji dziennej jak i nocnej (przy podświetleniu).
  • Arizona 360 GT – Tylko Biały: Jednokrotny nadruk kolorem białym, przeznaczony wyłącznie do podłoży kolorowych różnych od białego. Stosowany tam gdzie wystarczająca jest grafika wyłącznie w kolorze białym. Jest tańszy od opcji Biały + CMYK.
  • Arizona 360 GT – Tylko Czarny: Jednokrotny nadruk kolorem czarnym, przeznaczony do podłoży białych i kolorowych. Stosowany tam gdzie wystarczająca jest grafika wyłącznie w kolorze czarnym. Jest tańszy od opcji Biały + CMYK.

zobacz specyfikację dostępnych materiałów

Aby dowiedzieć się o cenę, wypełnij i wyślij poniższy formularz

szyldy - tablice

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Początek strony